| denisaelenam a întrebat:

Cum pot viziona filme online pe tableta sau telefon? Am nevoie de o aplicatie anume?

2 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Pentru a urmari legal da, ai nevoie de aplicatii. De la Netflix la HBO Go. Si normal va trebui sa platesti, sau cum este cazul HBO Go, trebuie sa ai abonament la anumiti provideri de televiziune. Gasesti pe net mai multe info. Pentru ilegale este suficient un search pe Google. Vei gasi zeci. Recomand folosirea unui pop-up blocker, chiar doua big grin si grija mare, exista si sansa sa iei "chiriasi"....Incepe cautarea pe laptop sau PC, este mai simplu, si cand gasesti ceva ce-ti place te muti pe device-ul mobil.

| FanFilme a răspuns:

Nu, intra pe https://filmflix.ro si poti viziona orice film doresti de pe orice device