| Hype a întrebat:

big grin
am vazut odata un film si as vrea sa-l revad, a fost de mult si nu ma stiu sigur.
Stiu ca era o secventa in care era un personaj care avea o relatie cu sotia unui actor de la teatru big grin. Si asta se ducea mereu la teatru si cand venea randul actorului respecti ala pleca la sitia sa. Si actorul se intreba de ce pleaca. de ce nu ii place. Si tot asa nu stiu cat timp actorul interpreta in toate modurile, dadea tot ce-i mai bun, dar de fiecare data cand venea randul lui, ala pleca la sotia sa laughing.
Adica ala avea o relatie cu sotia acelui actor si el se asigura ca e plecat si cand venea pe scena actorul, el pleca laughing.
Actorul se intrbea de ce pleaca si tot asa. Si vreau sa stiu numele filmului plss. Dau FUNDA big grin

1 răspuns:
| blabla10 a răspuns:

Scary maze?