| WarMan a întrebat:

da mereu pe TCM o reclama cu unu care trece de niste lasere si baga o muzica misto tare pe fundal, cum se cheama muzica aia?

Răspuns Câştigător
| djalex_5365 a răspuns (pentru GeorgeH17):

Mersi chiar aseara am vazut reclama asta si azi am cautat aproape 2ore melodia asta mersi big grin

| djalex_5365 a răspuns (pentru GeorgeH17):

Mersi chiar aseara am vazut reclama asta si azi am cautat aproape 2ore melodia asta mersi :D http://www.youtube.com/watch?v=E3jHvvn-vFQ

| Dumitru-Ciprian_Apostol_1991 a răspuns (pentru GeorgeH17):

Vă mulțumesc mult domnul George! Căutam această melodie de mai bine de 1 An, dar cu ajutorul dumneavoastră și al colegilor dela TPU. am găsito! Vă mulțumesc foarte mult înccă o dată!

6 răspunsuri:
| Dumitru-Ciprian_Apostol_1991 a răspuns (pentru djalex_5365):

Vă mulțumesc foarte mult domnule Alexandru, această melodie o căutam mai bine de un an, dar am descoperito cu ajutorul dumneavoastră și al celor de la TPU., așa că vă mulțumesc încă o dată domnule Alex, ffb. această variantă de melodie!

| Nicolae_Molocea_1988 a răspuns:

Se pooate descarca si de aici https://www.box.com/shared/7yboh3z963 click dreapta downloads document