| CosminPietonul99 a întrebat:

De 3 ani incoace imi doresc sa devin un YouTuber.
Cam asta e visul meu, pana acum nu s-a implinit.
Dar inca sper.
Ma puteti ajuta cu vreun sfat, ceva? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de ce nu s-a implinit? Apuca-te de vlogg si cu munca si pasiune arate prin material calitativ vei creste.

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la altii si inspirate de la ei, vezi cum au facut ei de au succes (uita-te si la cei din alte tari), dar in Romania e cam greu daca nu ai ceva original. Oricum, succes!

| alin131 a răspuns:

Fa-ti clipuri si fi tu insuti dupa care incarca-le. Nu e nevoie de nimic special sa vada oamenii faptul ca esti special.

Fa-le in engleza

Succes