| Wheizii a întrebat:

de cand am zis ca nu mai vreau sa am frica de filme horror am inceput sa ma uit, a fost greu la inceput da' acum nu mai ies din casa sa vad toate filmele horror, am vazut unu recent si mai vreau sa il vad odata da' nu mai stiu numele, da' stiu cu ce era deci va rog sa-mi spuneti cum se numeste filmul. Filmul incepe cu o scena de exorcizare si o tipa legata de pat si sotul ei, langa era un preot, preotu o dezleaga si apoi asta moare cand s-a aruncat de la geam, apoi preotu e trimis la un fel de azil de un preot de rang mai mare, erau tovarasi. Preotul ajunge in acelasi azil cu demonul care acum e in alta tipa si tot in azil cu ajutoru la o bagaboanta care e psihiatru ii scoate pe dracii pe din asta cu niste muste, in final tovarasu la preot era de fapt satanist si ii da cu piatra in cap si apoi ii baga sulita in piept. VREAU SAAA IL VAD CAT MAI REPEDE VAA ROGG DAU FUNDA SI TOT CE VRETI VOI

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

The Exorcism of Molly Hartley.

| Wheizii explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Multumeeesssssccc MULT

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Wheizii):

Si este unul din cele 3-4 filme horror vazute laughing

8 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Sunt convins ca cei carora le plac filmele horror ar trebui sa consulte un psihiatru.
Le lipsesc niste doage, chiar daca ei se considera normali.
Parerea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xerxes1):

E doar parerea ta. Oricum, un exces intotdeauna este un exces...

| Wheizii explică (pentru xerxes1):

Sunt pasionat de machiajul si de efectele genului, filmele horror nu imi afecteaza in nici un fel viata, e ca o pasiune in timpul liber, daca ti se par anormal te invit oricand sa discutam despre tot ce vrei tu si sa vezi ca nu e chiar asa. Fiecare cu parerea si opinia lui, gusturile nu se judeca. Dar hai sa zicem ca sunt anormal, pai daca e sa o iei asa, sunt altii mai anormali decat atat, nu?! Hai ca esti baiat destept xerxes, un film inocent nu?! Uite chiar recent am citit despre istoria Greciei si despre faimosii spartani si Xerxes I.

| Wheizii explică (pentru TipulCiudatDinSpateleFarmaciei):

Nu e ala cumetre ala l-am vazut am vazut si cum a fost filmat si cum i-au facut make-up la fata aia gen behind the scenes

| zorrr a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3 etc.