| marianliviu456 a întrebat:

Salut,TPU.De ce nu-mi pot face cont pe HBO GO? Sunt pe digi.La administrare servici pe digicare nu-mi apare serviciul HBO GO.Nici direct de pe HBO nu-mi pot face fiindca imi cere sa introduc un cod.Trebuie sa am decodorul cu cartela? Nu am inteles prea bine.

1 răspuns:
| Eyona a răspuns:

Codul la digi este 0000 la televizor pentru anumite canale. Daca pui codul tastezi pe telecomanda 0000 o sa iti deblocheze automat canalul, asa a fost si la mine.