| Singurinnoapte1917 a întrebat:

Salut TPU,de curând am terminat serialele mele preferate,acelea fiind: The vampire diaries,twilight(stiu ca asta nu e serial),Shadowhunters! Caut un serial asemanator cu The vampire diaries,sau twilight,imi puteti recomanda cateva,va rog frumos, ma simt de parca un capitol din viata mea s-a terminat odata cu serialele astea, !

Răspuns Câştigător
| ovidyutz a răspuns:

The originals, e cu klaus si familia originala din the vampire diaries, si e mult mai bun

2 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Doctor who?! Ce zici?

| LoryKely a răspuns:

Încearcă și Teen Wolf