| andreicaia1999 a întrebat:

De multa vreme incerc sa gasesc un film dar nu am dat de el. Este vorba despre un baiat care este nevoit sa faca un referat de 500 de cuvinte parca pentru a trece clasa / a nu fi dat afara. Pe drumul spre scoala isi pierde lucrarea in masina unui producator de film, iar acesta foloseste ideile baiatului din referat pentru propriul film. Puteti sa-mi spuneti numele filmului? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Big Fat Liar (2002)
https://www.imdb.com/title/tt0265298/

| andreicaia1999 explică (pentru Bizon95):

Multumesc mult, scuze ca ti-am raspuns asa tarziu dar acum mi-am amintit ca mi-am facut cont pe TPU pentru intrebarea asta laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru andreicaia1999):

Cu placerewinking