| hutustefan a întrebat:

deci am vazut acum cativa ani un film si nu mai stiu cum se numeste... poate ma ajutati voi: deci e vorba de o inchisare de negri in care a intrat un alb nu stiu exact ce a facut insa era urat de toti si dispretuit! s.a infiinta o echipa de baschet cu detinuti si era si el aveau meciuri nu prea se intelegeau la inceput etc. stie careva numele va rog? funda pentru primul raspuns corect!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Longest Yard?

| hutustefan explică (pentru Sn4k3):

Nu era cu un actor alb cret intr.o inchisoare de negri si era o echipa de baschet, multumesc oricum!