| FireBlazer08 a întrebat:

Deci, tin minte cand eram mic (acum vreo 8-9 ani), era un "desen animat" (era cu actori reali), in care erau niste instalatori cred (erau niște bărbați in salopete albastre). Stiu ca unul dintre ei era blond cu par lung. Mai era o tipa (cred ca era bibliotecară), care tot intra in bucluc. Ca sa rezolve problemele, trebuiau sa intre intr-un "depozit", cu foarte multe camere, si in fiecare camera erau diferite obiecte puse pe categorii. Cam atat tin minte din el.

Daca stie cineva despre ce desen vorbesc, va rog sa-mi spuneți

Răspuns Câştigător
| Thegurl a răspuns:

Am facut un research si cred ca este vorba despre Imagination Movers

| FireBlazer08 explică (pentru Thegurl):

Daaa, asta e. Mersi mult big grin

1 răspuns: