| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Doresc sa fac un film scurtmetraj. Daca se poate as dori sa imi dati aplicatii de pe telefon cu care pot edita sau care m-ar ajuta.
Am telefon Samsung A5 2017(are o camera foarte buna)
Mai doresc idei de film sfaturi. FUNDA

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

CyberLink PowerDirector pro!-Asta e bun pentru editare film+sunet+subtitrare(daca e cazul)+stiker emoji, si multe altele
Pentru sunet-Magic music jam(Android)/Magic music maker-pentru pc.
idei de film?
tutoriale, mini documentare, viata sociala, etc.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Scurtmetraj nu faci nici in veci cu telefonul, dar altminteri sa mai si editezi.
Daca vrei sa iti iasa un "filmulet" foarte slab calitativ, il poti folosi, insa ma indoiesc ca cineva l-ar si aprecia.
Cat despre idei... acelea trebuie sa iti apartina tine, nu noua.
Daca noi ti-am spune ce sa faci, s-ar mai numi spirit creativ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectum, vivavideo
Ce fel de scurtmetraj vrei sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scurtmetraj crezi tu că-ți iese cu telefonul?