| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. E o parte in emisiunea / serialul ce poarta numele de,, Chefi la cutite'' in care sefii trantesc closurile foarte tare,, la caterinca'' cred, moment in care tranteste si Sorin Bontea closul zicand : ASA CEVAAA '', am tot cautat acea parte dar nu gasesc, nu stiu nici sezonul nici episodul, asa ca cine ma duce acolo primeste funda. Succes si multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

In momentul in care vad un "reality show" in care o VACA se apare singur in fata camerei si se SCREME sa ne serveasca un rahat mai mare, schimb canalul oripilat... RAU!

| xVictor a răspuns (pentru Zuzu1991):

N. are nicio treaba cu intrebarea mea, dar ma de raspuns. La revedere

| Dddonkey a răspuns (pentru xVictor):

Sunt curios de ce vrei sa retraiesti momentul ala din nou? Cauta si tu ceva mai folositor.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru xVictor):

Clar, tu nu ai nici o treaba cu nimic
"N." inseamna Nu?
"ma de raspuns" ce inseamna

iti urez feCiRiRe cu reality show-urile imbecile, bye bye

| xVictor a răspuns (pentru Dddonkey):

Pur si aimplu vreau? mi. am adus aminte de ala dar nu mai retin exact ce si cum. Deci vreau sa. mi reamintesc.

| xVictor a răspuns (pentru Zuzu1991):

E N. are adica n-are adica Nu are., invata niste romana si,, ma de raspuns " e Ms de raspuns, aia e daca nu ai vocabularul destul de dezvoltat sa poti completa cv cand un om scrie cu un ochi, chior de somn.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru xVictor):

Inteleg, deci nu vorbesti cu toti dintii, asta, degetele in acelasi timp
si te astepti ca restul sa ghiceasca, ca doar prietenii tai pe care i-ai dresat bine, inteleg
eu refuz sa fiu dresat, deci vorbeste cu toti dintii in acelasi timp... "te rog"

| Dddonkey a răspuns:

Nu urmaresc show-ri de genul asta, dar acum sunt mai sigur ca nu o sa mai urmaresc mahalaua asta cu bideu. Poate pe asta il cauti:
https://www.youtube.com/watch?v=VYIxsDofi9M

| xVictor a răspuns (pentru Dddonkey):

Nu e asta, e un moment de dinainte sa. si faca echipele de acum cativa ani, acolo unde degusta ei ai dau cutitele iar unu sau una a gatit sublim si au facut la misto, ca un spirit de gluma? ms de răspuns