| catalinb a întrebat:

Salut, TPU. Era mai demult acum vreo 7-8 ani un film la televizor cam asa.Era un copac care inviase si din copac iesea o fata care era bona. Ea se ducea la copii mici dupa ce avea grija de ei ii ducea la copac, unde copacu ii manca si fata aceasta dupa ce ducea copilul, se ducea in copac. Si filmul se termina, cand tatal unui baiat vine cu o drujaba si taie pomu. Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

The Guardian, cu Jenny Seagrove.

3 răspunsuri:
| Samarra a răspuns:

Ce ai povestit tu acolo e geva genul laughing) : Un Cal Intra Intr-un Bar. Ia O Bere, Bea O Bere, Iese Calul, Moare Calul...De Ce A Murit Calul? laughing)) rolling on the floor)) asa esti tu cu copacul vietii laughing

| Samarra a răspuns:

Nu serios, @catalinb

| catalinb explică:

L-a sedus mata cu limba