| OneReason a întrebat:

era un film pe Disney mai de mult tot ce îmi amintesc că era o babă bătrână intr-un scaun cu rotile si cu o mitralieră și era foarte bogată și câțiva oameni voiau să ii fure averea, știu că era destul de amuzant daca știe cineva cum se numește filmul? Spuneți-mi, Ofer funda!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stai, că trage mama! / Stop or My Mother Will Shoot?

PS. Zi și tu, o femeie bătrână, că babe tinere nu prea cred c-ai văzut! ))

| 90210 a răspuns:

Duplex

| MadalinVoicu98 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=A1LELe-ceqM&feature=youtu.be La 1:00:23 e o baba de trage dupa unii, la asta te referi? Aici e varianta in rusa dar il poti cauta in engleza