| AnimeLuverBoi a întrebat:

imi poate da cineva exemple de animeuri bune care probabil mi.ar placea sa ma uit daca mi.au placut la nebunie animeurile; naruto, tokyo ghoul, fullmetal alchemist si death note. Evident funda

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Attack on Titan
Bleach
Inuyasha
Yu Yu Hakusho
Gasesti tot ce iti doreste inima pe AnimeKage. happy

2 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Recomand:
Bleach
Darker than Black
Highschool DXD
Bungou Stray Dogs
Hagure Yusha no Aehstetica
Sunt foarte multe, acum eu spun sa incerci sa gasesti printr-un filtru de cautare in site-ul pe.care te uiti.Te gandesti la ce fel de gen/genuri iti plac si gata.Este mai simplu asa, pentru ca toti avem.propriile idei si animeuri.preferate.Important este sa stii tu ce genre iti place