| Anonimus66666666888888 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce sunt suparat din cauza ca serialul meu preferat s-a terminat? A fost un sfarsit fericit dar totusi sunt trist tot timpul. Parca am un sentiment ca as mai vrea sa vad in continuare episoade si sezoane, dar nu pot scapa de acest sentiment pe care il am! sad ce pot sa fac sa nu ma mai gandesc la respectivul serial? Orice as face tot ceva/cineva imi aduce aminte de serial. Uneori simt ca sunt in depresie, parca imi vine sa plang. Tin sa mentionez ca sezonul respectiv este unul foarte emotionant si toata lumea isi dorea ca intr-un anumit sezon sau episod sa se intample un anumit lucru care parea imposibil sa devina realitate, dar din fericire s-a intamplat dar a fost totul prea brusc, prea repede, toate s-au intamplat in ultimul episod si am ramas cu o gramada de intrebari si nu numai eu, majoritatea oamenilor care au vizionat. In orice caz as vrea sa stiu cum pot sa uit de serial avand in vedere ca totul din jurul meu imi aduce aminte. Parca as vrea sa imi sterg memoria si amintirile. Va rog, nu stiu daca cineva a experimentat sentimentul meu.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu prea exită soluția magică, trebuie să ai răbdare.
Poți încerca să vezi altceva sau fix pe dos să citești fanfic uri cu acele personaje. Privește partea bună, s-a terminat fain

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

De ce esti suparat din cauza ca serialul tau preferat s-a terminat? As indrazni sa cred ca e din cauza ca serialul tau preferat s-a terminat.

| florin926481f a răspuns:

Incepe alt serial.
Ps:despre ce serial e vorba?