| RainbowSky a întrebat:

imi puteti recomanda anime horror sau ceva in genul lui Another? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, ai incredere, o sa iti dau niste anime-uri foarte bune big grin
Deci zici ca vrei horror. thinking Ai putea incerca Attack On Titan (Este in top 3 la mine) big grin Elfen Lied ar mai fi, si Death Note, Danganronpa (Si asta e foarte bun, la fel si Death Note. De fapt cam toate sunt bune pe care ti le dau laughing.) Si ar mai fi Supernatural The Animation big grin. Cam atatea imi amintesc chiar acum tongue Iti zic ca sunt niste anime-uri extrem de bune happy Merita sa te uiti la elewinking. Bafta! Vizionare placuta! big grin