| vinhod a întrebat:

imi puteti recomanda niste filme GENIALE, de preferat din 2012? am vazut cateva.dar este unu ca rema intereseaza. problema e ca nu mai stiu cum se numeste. era ceva gen 300 si Gladiatorul. dar cu mult mai mult sange si batalii focoase. si nu, nu e Imortals, in fine daca nu stiti despre ce vorbesc as prefera ceva actiune, aventura, comedy, drama... fara horror sau romance. merci aticipat :*

Răspuns Câştigător
| Costii a răspuns:

The Figher, Safe, Safe House, Never back down

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Filme geniale hmmm,. uite cateva care te tin in suspans, nu ssunt toate din 2012
dar nu iti dai seama de final.
-la cara oculta
-flawlesse
-blitz
-law abbdicting citizen
-next three days
-chaos
-deja vu

| Yearsss a răspuns:

Death Race 3... sper ca iti place sau intra pe 990. ro