| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog frumos anime-uri romantice,cele mai frumoase vazute de voi(pot sa cuprinda si ecchi)pentru ca am epuizat deja toate raspunsurile si nu mai am idei, ma intereseaza sa fie de un sezon maxim 13 episoade. Ofer funda! P.S.Am mai pus o intrebare la fel dar am sters-o pentru ca m-am facut gresit inteleasa de unii care nu stiu sa faca diferenta dintre ecchi si hentai(trebuia sa scriu anime-uri romantice nu anime-uri de dragoste in intrebarea precedenta,pentru ca ei au crezut in mintea lor perversa ca dragoste inseamna sex direct,acolo s-au gandit prima data nu la sentimente, asa ca sper ca acum m-am facut inteleasa). Daca doriti sa ma ajutati cu un raspuns coerent ofer funda daca nu vreti sa ma ajutati si vreti mai bine sa jigniti evitati intrebarea.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Na-m zis ca nu mai am. happy

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Sempai no Yume wo Minai - e foarte fain, a fost hit anul trecut
High School DxD - e si ceva romance romance dar e destul de ecchi si e amuzant, are vreo 5 sezoane
Kaichou wa Maid-sama! - e clasic
Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
Ao Haru Ride
Citrus
Wotaku ni Koi wa Muzukashii
Arakawa Under the Bridge
freezing/freezing vibration - mai mult ecchi si ceva actiune

zici cand mai vrei happy

1 răspuns:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Domestic Na Kanojo (domesti girlfriend 16+)
Momokuri
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Sempai no Yume wo Minai
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
Wotakoi: Love is hard for Otaku
Skiled Teaser Takagisan
Maidens of the Savage Season
Hope you will enjoy them