| AgruptiS7 a întrebat:

Imi puteti spune ceva film:
-Actiune

-Comedie

-Horror

-Thriler

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune:

-Terminatorul
-Soldat universal
-Ms and miss Smith
-Rambo
-Rockey
-Karate kid
-Fast&Furious
-Need for speed
Mai cauta si AICI:
https://www.google.ro/#q=filme+jackie+chan
https://www.google.ro/#q=filme+jet+li

Comedie:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Doua pupeze albe
-Placinta americana
-Ace Ventura:chemarea naturii
-Cum se cuceresc barbatii?

Horror*
*Catacombe
Producatorii seriei Puzzle mortal revin în atentia publicului cu Catacombe, un thriller incredibil cu Shannyn Sossamon în rolul Victoriei, care se îndreapta spre Orasul luminii pentru o a-si vizita sora, Carolyn, înterpretata de Alecia Moore.

Într-o noapte Victoria patrunde în catacombele pariziene. Înconjurata de cadavre si de întuneric, urmarita de cineva sau ceva, Victoria are parte de o experienta terifianta cum nici nu si-a imaginat.

Thriller*
*Shutter Island
Executor al agenţiei federale de aplicare a legii - US Marshals, Teddy Daniels ajunge împreună cu partenerul său Chuck pe mica insulă Shutter, unde se află un ospiciu pentru tratarea condamnaţilor cu tulburări mentale. Cei doi investighează evadarea unei criminale, dar nimic în acest ospiciu nu este ceea ce pare. Şi nici Teddy Daniels nu este. Se află acolo pentru a găsi o pacientă disparută? Sau a fost trimis pentru a investiga zvonurile care denunţă practici extreme de tratare a bolnavilor? Pe măsura ce Teddy şi Chuck se apropie de adevăr, acesta este din ce în ce mai greu de surprins, iar cei doi încep să se teamă că nu vor mai părăsi niciodată Shutter Island. Pentru că cineva încearcă să-i facă să-şi piardă minţile...

*Al seaselea simt
In acest zguduitor thriller psihologic, la numai 8 ani ai sai, Cole Sear (HALEY JOEL OSMENT) este hartuit de un secret apasator: il viziteaza fantome. Fire introvertita, retrasa, Cole este inspaimintat de sufletele nelinistite ivite din umbra. Derutat de puterile sale paranormale si prea tinar pentru a sti ce sa faca, Cole nu destainuie terifiantele sale trairi decit psihologului sau, Dr. Malcolm Crowe (BRUCE WILLIS). Pe masura ce Dr. Crowe incearca sa descopere periculosul adevar despre capacitatile supranaturale ale lui Cole, pacient si terapeut traiesc impreuna un soc ce-i va purta intr-o realitate infricosatoare si inexplicabila.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Acțiune:Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),3 Days To Kill (2014),Non-Stop (2014)
Comedie:Senseless (1998),The World's End (2013),The Hangover (seria), The Dictator (2012),Sex Drive (2008),Bad Teacher (2011),Death At A Funeral (2007)
Horror:The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Drag Me To Hell (2009),Inbred (2011),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Jug Face (2013),Antiviral (2012)
Thriller:Magic Magic (2013),The Hidden Face (2011),Tres 60 (2013),Gone (2012),Bad Kids Go To Hell (2012),Awake (2007),Identity (2003)

| xrapalexx a răspuns:

Daca vrei un serial e bun Teen Wolf

| AgruptiS7 explică:

As dori un film nu serial...