| catalin19821104 a întrebat:

imi puteti spune in ce episod din Naruto Shippuden se lupta Naruto cu Sasuke? Am vazut un videoclip in care Naruto este intins pe jos si este Sakura cu Kakashi langa el, iar Sakura plange si se trezeste.

Răspuns Câştigător
| M0scraciun a răspuns:

Ba da ...este fan made happy
stiu despre ce vorbesti ii fan made sasuke acolo in videoclipul ala la sfarsit isi activa-se acolo mangekyou... da el il are de la itachi... oricum am vazut ii foarte bine facut filmuletul

2 răspunsuri:
| LuckyStar15 a răspuns:

Manga este dar lupta animata nu exista inca.
Intrebi de Manga?

| catalin19821104 explică (pentru LuckyStar15):

Nu,am vazut un video pe youtube si parea chiar foarte real nu cred ca era fan made

| M0scraciun a răspuns (pentru catalin19821104):

Ba da ...este fan made happy
stiu despre ce vorbesti ii fan made sasuke acolo in videoclipul ala la sfarsit isi activa-se acolo mangekyou... da el il are de la itachi... oricum am vazut ii foarte bine facut filmuletul