| Dragoselu01 a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale... Uitati cateva pe care le-am vazut deja (sau inca le urmaresc pentru ca nu s-au terminat) ca sa va dati seama de ce gen prefer : the vampire diaries, the originals, supernatural, the flash, arrow, agents of shield, lie to me, intelligence, game of thrones, the 100

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Reaper, Spartacus, Doctor Who. Astea mi-au placut cel mai mult, si Supernatural. Sper sa-ti placa si tie. Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

True Blood, Hemlock Grove, Under The Dome, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series,The Strain,Salem, The Messengers, Wayward Pines (f.bun), Agent Carter, Banshee (un serial super cool), The Leftovers, Resurrection, Outlander (2014-),Gotham,Daredevil,12 Monkeys (2015)

| LePotato a răspuns:

Supernatural

Grimm

Penny Dreadful

Teen Wolf

Vikings

Cam atatea imi vin in mine acum ツ

| vyyyk a răspuns:

Bates mothel, izombi, teen wolf, american horror story, revengi...

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Star-crossed, Teen wolf, pretty little liars, american horror story

| Marian071 a răspuns:

Cel care mi-a placut enorm este Teen wolf si o mica descriere : Scott era un tânăr obişnuit până ce o muşcătură i-a schimbat fundamental viaţa. Acum se chinuie să înţeleagă cine e şi ce ar putea să devină. Este mai mult lup decât om? Să fie invers? A devenit el doar un prădător, sclav al puterii lunii? Poate controla aceste lucruri? Orice ar fi, însă, nu va fi uşor.
Scott încearcă să îşi controleze impusurile, dar se teme mai tot timpul că ele vor ajunge să îi controleze fiecare gest.
Este frumos rau de tot o sa fie alpha fara sa omoare o dobanda puterea

| Grapa_Alexandru_1974 a răspuns:

Incearca The Walking Dead