| anonim_4396 a întrebat:

m-am uitat la un film acum ceva timp prin Octombrie-Noiembrie daca nu ma insel si nu situ cum se numeste (actrița principala) era micuta si nu stiu cum tatăl ei tot o bătea pe ea si pe mama ei si maica-sa o data ii freacă cu ceva in cap si il omoara si se decid sa il îngroape undeva (oricum omul avea probleme si nu și-au facut griji ca ar putea fi suspectate) si Mrg cat il îngropau ele, cea mai buna prietena a actriței principale, vede ca il pune Acolo in groapa si ii face un semn tipa asta, prietenei sa nu zica nimic si toată viata ei trăiește cu frica asta ca poate sa o spună oricând CINE STIE DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Costy9991 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu un serial turcesc Bahar, e la fel cum ai zis tu ma rog asemanator big grin

| Oklahoma112 a răspuns (pentru Costy9991):

Filmul asta l-am vazut intr-o seara pe ProTV, nu e Bahar, stiu de el big grin