| YoYoIonut a întrebat:

M-am uitat mai demult la un film care nu stiu cum se numeste si as vrea sa aflu deoarece nu m-am uitat la tot.(l-am prins pe la sfarsit,si mi-a placut)
Afara erau blocurile daramate,putea-i sa stai doar cu masca de oxigen chestii din astea...(ca in jocul Metro)
Intr-un bloc,incapere nu stiu ce era,erau doi barbati ciudati,fara par(personajele negative)si tot in acest bloc mai erau altii oameni dintre care o fata care l-a final scapa si iese afara prin canalizare...
Sper ca ati inteles ceva, cei care s-au uitat la el stiu, si as vrea sa imi spune-ti cum se numeste.

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Cernobyl Diares?

| YoYoIonut explică (pentru TOOL):

Era,,The Divide'' mersi oricum.