| RadulescRichard a întrebat:

Salut TPU, ma numesc Richard si am o intrebare pentru voi. Daca mai stiti, era o emisiune pe Kanal D in care veneau doi la masa si unuia ii se zicea "Salut, vrei sa iei parte la concursul nostru? Noi iti vom pune o casca in ureche si daca faci ce iti zicem, iti vei primi bani inapoi". Eram mic cand ma uitam, ma uitam cu mama, da aia cred ca era la Kanal D, ori Prima TV. Va multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Faci față, faci bani" cu Ovidiu Niculescu și Vlad Craioveanu
A fost pe Kanal D in 2010.
https://www.youtube.com/watch?v=Td3QhXsKc6c

| RadulescRichard explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc enorm, o zi frumoasa in continuare big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru RadulescRichard):

Multumesc! Primavară ftumoasă!