| merylu13twilight a întrebat:

Ma plictisesc si vreau sa vad si eu un film cu genul comedie. Imi puteti recomanda unul ca-lumea?

4 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Step Up 2, Fast Five, Tomb Raider Iron Man 2 Desperado, Nacho Libre(razi tare), You Dont Mess with the Zohan(razi de te pisi pe tine), Mean Machine, P.S. I love you, Kidulthood, Adulthood, The Hurt Locker, Tenacious D(razi de mori) sau Dont be a menace razi de te dai cu capul de pereti(pe bune)

| teodora97 a răspuns:

Un film bun este si " azi 13 maine 30"

| îîîîîî a răspuns:

The lonely guy

| Mystyk a răspuns:

The Longest Yard sau toate cu adam sandler ca is mistowinking