| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Ma uit foarte mult la animeuri si as vrea sa imi recomandati niste animeuri unde caracterul principal sa aiba puteri de demon! Sau puteri foarte mari! Daca sunt si cu drama sau romance e foarte bine!

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Overlord? nu prea focusat pe romance (deloc) da ai putea spune ca are propriul "harem" oo da si personaju principal nu are puteri de demon el e un demon, altceva mai putin popular(dar foarte bun) ar fi Devilman Crybaby (iti spun de pe acum e cam macabru, temele principale fiind sexul si moartea-foarte gore)

| Lykan a răspuns (pentru Lykan):

Si am uitat sa mentinez despre Devilman Crybaby ca este un reboot rea; izat in cooperare cu Netflix al animeului clasic din anii 70, care a inspirat animeuri precum NG Evangelion .....deci ai grija ca ti-ar putea da o criza existentiala

5 răspunsuri:
| Borota_David_Beniamin_1990 a răspuns:

Pai ai putea sa te uiti la Naruto.

| Ciulavu_Alexandru_1995 a răspuns:

Ba are putere mare si e cu comedie mie mi-a plăcut mult este "One punch man" cu un supererou care isi distruge toti inamicii dintr un pumn