| Zuzumilk26 a întrebat:

Merita sa imi fac cont la Netflix?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare că da, mai ales în perioada asta. ia-ți o lună și dacă nu-ți place nu mai continui și aia e. N-avem de unde să știm ce-ți place să vezi ca să știm dacă ți s potrivește sau nu genu de conținut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerci o luna sa vezi care e smecheria. te convingi singurel pe urma

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da. E bine să îl ai, mai ales in perioada asta, cand stai acasă.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| Zuzumilk26 explică (pentru supadeceapa):

De ce?

| supadeceapa a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Mi se pare cam chel. Adică ai câteva seriale acolo, documentare faine, dar nu cine știe ce. Nu costă o avere, poți să încerci.

| Zuzumilk26 explică (pentru supadeceapa):

Sau ce zici de HBO GO?

| supadeceapa a răspuns (pentru Zuzumilk26):

HBO nu am.

| CleanHeart a răspuns:

Da, is multe seriale faine de vizionat si nu te plictisesti.

| Alverto a răspuns:

Nu, descarca-ți "Stremio" de pe magazin play și acolo găsești toate filmele/serialele din cinema (gratis) dar trebuie sa faci un tutorial de pe YT pentru a merge

| Strepix a răspuns:

Cea mai bună soluție este să-ți găsești alti 4 prieteni si sa puneți bani împreună pentru cont.
Având în vedere că poți face 5 profile, fiecare o sa aiba cate un profil. Uite asa ai Netflix pentru 12 lei lunar, sau dacă i pui doar pe ei să plătească 15 lei ai Netflix gratis, că na, e contul tău.

Așa am eu. In rest, nu merită.

Încearcă 30 de zile HBO GO și Netflix, vezi care preferi.

| SebySmekSmeks0 a răspuns:

Eu cred ca da...Dar daca vrei sa iti iei ori abonamentul standard ori ala de mijloc. Celalalt nu merita