| nopainkiller a întrebat:

Mi-am amintit recent de un film, daca cumva vi se pare cunoscuta descrierea pe care am sa o las si stiti denumirea filmului va rog frumos sa imi spuneti!
Descriere: Din cate imi aduc aminte era o duba alba in Africa cu niste turisti iar la un moment dat i se opreste motorul. dupa ceva timp apar lei in preajma dubei, iar turistii din dupa trebuie sa se baricadeze inlauntrul dupei pentru a nu fi mancati de lei!
E tot ceea ce imi aduc aminte!
Daca cumva stiti denumirea filmului va rog frumos sa o lasati intr-un raspuns!

Răspuns Câştigător
| nopainkiller explică (pentru faramatania):

Multumesc frumos! Da, ăsta e filmul!

| faramatania a răspuns (pentru nopainkiller):

Cu multă plăcere și eu mulțumesc.

4 răspunsuri:
| cocoloco a răspuns:

Cred ca e Prey. Nu sunt sigur