| nopainkiller a întrebat:

Mi-am amintit un film care l-am vazut mai demult! Insa problema e ca nu stiu denumirea lui!
Descriere(din cate imi amintesc): Era vorba despre doi extraterestrii care au aterizat pe pamant unul bun si unul rau! Cel bun era imbracat intr-un costum negru iar cel rau avea niste furtunuri la gat,ceva de genu! Cel bun avea misiunea sa gaseasca elementul Omega de pe pamant aflat intr-o centrala sau asa ceva, iar asta rau iincearca sa il impiedice! Extraterestrul cel bun este ajutat de doi tineri parca, in efectuarea misiunii!
Daca cumva stiti denumirea filmului sa lasati un raspuns!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și Showdown at Area 51 (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/showdown-at-area-51-24070/

3 răspunsuri:
| nopainkiller explică (pentru floresdemayo):

Multumesc de raspuns! Insa nu e asta filmul! In plus e mai vechi filmul cam din 2008 incoace, nu stiu exact!

| nopainkiller explică (pentru floresdemayo):

Asa ma! Asa se numea filmul! Apreciez faptul ca te-ai straduit sa ma ajuti! Mersi mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru nopainkiller):

Vezi și Showdown at Area 51 (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/showdown-at-area-51-24070/