| anonim_4396 a întrebat:

..nu mai stiu numele unui film pe care l-am vazut acum cativa ani. Deci imi aduc aminte ca era un copil foarte sarac care a gasit o papusa extraterestra. Iar aceasta putea sa repare diverse obiecte. Intr-o zi tatal lui a murit intr-un accident iar aceasta "papusa extraterestra" a reusit sa-l readuca la viata dar si-a consumat toate puterile si s-a transformat intr-o papusa normala.
Cam atat imi amintesc.

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Eu am vazut un film asemanator dar era un baiat cu ursulet care vorbea