| Stefan19151299 a întrebat:

Nu pot sa gasesc un film western, e film de romanta si actiunea se petrece din cate imi amintesc la o ferma. Baiatul a plecat din oras sa devina cantaret, cand se intoarce si petrece timp cu fosta lui iubita isi aminteste cat de mult ii placea acasa. Intr-un final imi amintesc ca rupe logodna pentru a se insura cu fata de la "tara". Cred ca filmul e destul de recent. aproximativ. Va rog sa ma ajutati, chiar nu pot sa il gasesc big grin

Răspuns Câştigător
| Stefan19151299 explică:

Mai vezi și A Country Wedding (2015)
https://www.imdb.com/title/tt4814436/

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Forever My Girl

| Stefan19151299 explică:

Din pacate nu e Forever my girl, imi mai amintesc ca intr-o vreme el merge cu fata la pescuit si se casatoresc in hambar

| Stefan19151299 explică (pentru Stefan19151299):

Mersi mult, il caut de ceva vreme si numai nu am dat de el. M-ai salvat. Mersi big grin

| faramatania a răspuns (pentru Stefan19151299):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| Stefan19151299 explică (pentru Stefan19151299):

Mai vezi și A Country Wedding (2015)
https://www.imdb.com/title/tt4814436/