| Dede26 a întrebat:

Salut TPU. nu stiti cand o sa apara noul film Mortal Kombat in Romania?
Dau Funda!

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si eu l-am vazut tot de pe trackere, dar te anunt ca nu e mare chestie cu acest film, nu-s fan infocat MK, am prins perioada jocurilor video care erau mult mai reusite decat filmul in sine.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, distributia e PENIBILA, in afara de 1-2 asiatici cat de cat cunoscuti, restul sunt apa de ploaie, eu l-am luat dar nu m-am uitat la el
insa deh, poate sunt eu prea blazat cu jdemii de filme cu arte martiale la bord big grin

| Simpatic a răspuns (pentru Zuzu1991):

E urmaribil dar nu reusit, respecta oarecum povestea si jocurile video, efectele speciale sunt misto, in schimb storylineul si distributia cum ai spus lasa de dorit(desi nu este un film ce avea nevoie de nume mari in distributie bazandu-se pe efecte speciale si camoionatul mortal kombat) plus cum se desfasoara actiunea care este de o asa maniera ca te plictiseste. E un film cam de nota 6/10 parerea mea.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, exact asta e si impresia mea, o sa il vad pana la urma, dar nu ma grabescwinking
multumesc de review

| Simpatic a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nu ai pentru ce, nu am scris mare lucru.

| Zuzu1991 a răspuns:

Buna intrebarea, de pe t0rrentz deja l-am downloadat big grin
insa "oficial" in Romania, habar nu am, mai ales cu, cinematografe inchise

| Dede26 explică (pentru Zuzu1991):

De pe torentzz nu iei viruși?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Dede26):

Daca iei numai fisiere video si/sau doar de pe site-uri de care esti sigur
... NU!

| Dede26 explică (pentru Zuzu1991):

De pe file... restul stii tu, este ok?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Dede26):

Da, acolo fiecare release are un chat, in care se discuta, si orice virus apare acolo mare si lat, iar apoi release-ul e sters

insa inca odata, FILMELE NU POT FI VIRUSATE, atat timp cat stii ce e aia o extensie de fisier si nu te uiti numai la iconul fisierului

de ce nu pot fi virusate?
pentru ca NIMIC nu se executa, filmul e incarcat in memorie, decodat si apoi afisat pe ecran, NUMAI programul care face play la filme se executa si ala nu accepta cod executabil din film
poate e greu de inteles de cineva care nu se pricepe la IT, si informatia nu are nici o valoare daca nu intelegi ce extensii sunt executabile, dar afirmatia e corecta
si ca o paranteza la ideea de extensie, eu nu folosesc windows explorer decat foarte putin (care afiseaza mai mult icoane langa fisiere), eu folosesc total commander care imi afiseaza direct extensia fiecarui fisier

| DoarBogdan a răspuns (pentru Dede26):

Este ok de pe file..., ca se mai mineaza putin, ca nu... nu o sa te afecteze. Toata lumea ia de acolo, in siguranta ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu unde sa apara. Sunt digital toate