| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care se uita la serialul Riverdale, care sunt personajele bune și care sunt negative? Care e povestea.
Cheryl e un personaj negativ?

1 răspuns:
| snzpaul a răspuns:

E un amalgam, acum depinde de fiecare persoană... m-am uitat la Riverdale și aștept continuarea, însă pentru mine Cheryl e motivul pentru care m-am uitat și nu știu, rolul e jucat atât de bine: trece de la extaz la agonie, vorba aia. Aș spune că tinde să fie un caracter negativ, pentru că dacă te-ai uitat și tu la serial, ai văzut că roșcata știe să joace mai tot pe degete.