| victoriacazacu a întrebat:

.. puteti sa-mi spuneti ce episod este acum la Suleyman Magnificul?

Răspuns Câştigător
| OkAyAn a răspuns:

Ieri a fost episodul 34
Detali:i-a murit copilu lui Ibrahim, omorat de sotia lui ibrahim prin sufocare iar ibrahim din razbunare ia aratat jurnalul lui leon lui suleyman.Printesa a refuzat sa plece iar Hurem a vorbit iar cu vrajitorul sa caute alta modalitate de al omora pe Ibrahim caci a fost salvat de doctorul imparatului! Si sora lui suleyman si-a taiat venele si a gasit-o, o servitoare

2 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

O sa fie episodul 35.

| kiv1990 a răspuns: