| SakuraBeauty a întrebat:

Salut happy TPU, recent am vizualizat boys over flowers si mi-a placut foarte mult nu ma mai impresionat nici un serial atat de mult ca acesta desi cred ca dragostea nu ar putea fi niciodata atat de frumoasa happy si imi pare rau de asta, dar speranta moare ultima nu? voi ce credeti poate dragostea sa fie la fel de puternica, exista asa ceva? si inca ceva, as vrea sa stiu cu care cuplu tineti big grin Jan Di si Ji Hoo sau Jan Di si Jun Pyo? big hug va multumesc ca imi acordati timpul vostru pentru a-mi rapunde la intrebare happy

Răspuns Câştigător
| alinutzaap a răspuns:

Buna♥ si eu l-am vizionat e foarte frumos serialul♥
P.S: Jan Di si Jun Pyohappy

3 răspunsuri:
| Alexandra260 a răspuns:

Buna si mie imi place foarte mult acest serial, mi se pare superb. Si tot cu Jan Di si Jun Pyo tin eu. Sunt asa draguti impreuna:X happy

| Denisalovessummer a răspuns:

Acum incep sa vad serialul pana acum tin Jan Di si Ji Hoo

| ioana1928 a răspuns:

Tin cu Jan Di si Jun Pyo:X:X:X:X