| UnSimpluRoman a întrebat:

Salut TPU,recomandatimi si mie niste anime interesante in afara de big grinragon ball,Hunter x Hunter,Bleach,Fairy Tail,One piece, Yu yu Hakusho, Attack of Titan, Ao no exorcist...

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

1. Re:zero
2. Code Geass
3. Death Note
4. Your Lie In April
5. ERASED
6. Shakugan No Shana
7. Danmachi
8. Golden Time
9. Anohana
10. Steins Gate
Acestea sunt anime-urile mele favorite, fara o ordine particulara. Fiecare anime are ceva unic, ceva ce nu vezi peste tot, idei si povesti originale, chiar daca unele au grafica mai slaba si nu prea au sens la inceput, cu siguranta, cu toate merita vazute.

| UnSimpluRoman explică (pentru MrkiddyKid1):

Acesta ar fi topul tau sau toate sunt bune?

6 răspunsuri:
| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a răspuns:

Tokyo Ghoul, cel mai smek anime pe care il stiu. Incearca-l, nu vei regretawinking

| UnSimpluRoman explică (pentru Petrisor_Mihai_Mangu_2002):

Aveam in minte sa il urmaresc intr-un timp.big grin

| Madalin1846 a răspuns:

Iti recomand Sword Art Online, Fullmetal Alchemist: Brotherhood si Gangsta. Bineinteles si Tokyo Ghoul, in caz de nu l-ai terminat pana acum.

| UnSimpluRoman explică (pentru Madalin1846):

Am vazut primul episod din Sword Art Online si mi se pare fain...big grin

| UnSimpluRoman explică (pentru Madalin1846):

Multumesc pentru recomandare anime-ului Sword Art Online mi s-a parut genial big grin