| CosminC86 a întrebat:

Spuneti-mi niste filme de dragoste cu si pentru adolescenti. Cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

The Notebook: Allie Hamilton şi Noah Calhoun s-au întâlnit într-o seară la carnaval şi se îndrăgostesc. Părinţii ei nu consimt legătura fiicei lor, deoarece familia lui Noah nu este suficient de bogată şi cunoscută, şi hotărăsc să se mute departe, cât mai departe de Noah.

Keith: Natalie, o populara eleva de 17 ani, traieste ca si cand viata nu ar mai avea taine pentru ea. Cel putin pana ce in peisaj apare Keith Zetterstrom, un baiat de care tanara se indragosteste nebuneste.

Dear John: Inspirat de un roman al lui Nicholas Sparks (care a mai scris şi The Notebook sau A Walk to Remember), Dear John îl are ca protagonist pe John Tyree (Channing Tatum), un soldat care se îndrăgosteşte într-o permisie de frumoasa, dar şi conservatoarea studentă Savannah (Amanda Seyfried). Titlul filmului vine de la începutul scrisorilor pe care i le trimite Savannah soldatului.

A Walk to Remember: Un baiat rebel se indragosteste de cea mai ingenua creatura a liceului iar dragostea lor ii va transfigura pe amandoi.

One Day: Emma (Hathaway) şi Dexter (Sturgess) se întâlnesc prima dată în 1988 şi se îndrăgostesc. Ei decid că cea mai bună modalitate de a-şi păstra vii sentimentele este de a nu se vedea decât o singură zi pe an. Însă, după 20 de asemenea întâlniri, cei doi îşi dau seama că lucrurile încep să se schimbe.

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

A walk to remember
Keith

Vizionare placuta!

| ema1ih a răspuns:

LOL

| d3javw a răspuns:

Laguna albastra ultimul cu Indiana Evens

| cristif a răspuns:

Beastly, Titanic, Pride and prejudice, Remember me, The notebook.

| tigrutacrinuta a răspuns:

The notebook

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Poti sa urmarestitonguee aripile vantului,Titanic,Buna! Ce mai faci?,Loverboy,Liceenii,Declaratie de dragoste,Cleopatara(este exceptional! Este vorba si despre razboi, dar si despre dragostea Clopatrei pentru Antoniu.O sa vezi), Juramantul, Lacrimi de iubire, Alo? Ati gresit numarul! Merit fundita? happy

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Scuzati. Mi-a iesit in loc de Pe aripile vantului semnul tongue

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Cleopatra,nu Cleopatara. Scuze! M-am grabit.*

| MrLove4ever a răspuns:

A walk to remember, Endless Love, The last song

| Clape a răspuns:

She is the man

| yoaana a răspuns:

Buna! Filme gen LOL cunosc Project X.

| yoaana a răspuns:

Road trip
The perfect man
The last song
Sleepover
It's a boy girl thing

| Mihaitza_Mitzuu_1998 a răspuns:

Chronicle,Twilight(amurg)

| Dina006 a răspuns:

Hannah Montana:The Movie,Printesa ghetii,Lemonade mouth,Echipa de catei, Minunata aventura a lui Sharpay, Johnny Tsunami, Fratele lider, Gheata subtire. Sper ca ti am fost de ajutor happy FUNDA? tongue

| Oana04 a răspuns (pentru Dina006):

Asta te intreaba de filme cu dragoste si adolescenti.Tu ii pui de la Disney Chanell intr-un cuvant "animatie".