| Eastwood a întrebat:

spuneti-mi si mie filme gen : drama ( dar sa fie doar drama ), dupa caz adevarat, chiar si romantice ( dar sa fie drama ), actorul principal moare. Daca stiti multe, insirati aici va rog!
Funda!

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Boys Don't Cry (1999),Fruitvale Station (2013/f.bun),Road To Paloma (2014/dar nu-i după caz real), Straight A's (2013)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

American history X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300 rise of empire...

Im pare rau ca Artemisia(Eva green) moare la sfarsit... oricum Temistocle o iubea si ea la fel.

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Detest filmul asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eastwood):

Ha ha....nu stii ce e frumos....filmul asta are scene drama, de actiune in mare parte, si sex

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Cel cu Gerard Butler a fost mai reusit, gusturile si palmile difera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Flew Over the Cuckoo's Nest
Léon: The Professional
Life Is Beautiful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Godfather
Man on Fire
The Hurricane
American Gangster
Leon
Shawshank Redemption