| Sky_6013 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale anime care v-au impresionat cu adevarata si merita vazute. Multumesc. happy

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoL a răspuns:

Tangled,The princess and the frog, Rio, Peter Pan(1 2)

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Pai Death Note daca iti place Horrorul si Crima. Black Rock Shooter e un OVA gen yuri. Tonagura, un anime romantic, amuzant si ecchi, toate in acelasi timp. Ar mai fi dar majoritatea sunt mistery, schi-fi si crime. Poti cauta in lista mea http://myanimelist.net/animelist/For4Only

| sweetys a răspuns:

DN Angel ( e super) si Clannad (ceva de genu e asta dar daca esti mai slaba de ingeri sa nu te uiti la partea a doua )

| anytaLP13 a răspuns:

Romeo and juliet
lovely complex si kaichou wa maid sama

| YukiChan a răspuns:

Paradise kiss si nana :X

| TeQui a răspuns:

Nana
Romeo si Julieta
Contele de monte cristo
kaleido star
hellsing
Fullmetal Alchimist :X:X
...am multebig grinbig grin

| Papurika a răspuns:

Kaleido Star-este inspirant! mie mi-a schimbat viata in multe felurihappy

| VeNoMax a răspuns:

Death note, ef - a tale of melodies si ef - a tale of memories big grin!