| andyarx a întrebat:

stie cineva cate serii are anime-ul Full metal alchemist, am vazut sezonul 1 si vreau sa vad sezonul doi cand ei deja sunt mai maturi sant despartiti fiecare in alta lume etc. Acum am dat de Brotherhood ce e cu sezonul asta? Mersi.

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

Salut,E FullMetalAlchemist din 2003, care nu mai stiu pe la ce episod nu mai respecta ce e in manga si e FullMetalAlchemist Brotherhood din 2009, de care zici tu si care e original dupa manga, atata tot.Despre ei cand sunt mari nu stiu nimic si mai e un film Cuceritorul Shandorei.Deci nu e sezonul unu sau sezonul 2, ala pe care trebuie sa-l vezi e doar ala din 2009 cu toata povestea.