| Jukutzel a întrebat:

Stie cineva titlul unui film pe care l-am vazut o data pe pro tv. Este un film cu zombi unde un avios aterizeaza pe o cladire mare (care era o inchisoare), acolo mai erau cativa oameni. In jurul cladirii era plin de zombii care incercau sa intre in cladire, apoi vine un zombi gigant cu ditamai topor care cu greu a part poarta de fier, s-a dus dupa oameni si a lasat doar cativa in viata. Dupa aceea au gasit un automobil de armata cu care au vrut sa scape. Pe la sfarsit s-au dus pe un vapor unde au gasit omul care a raspandit virusul si cu greu lau omorat.

Cam asa a fost filmul cine stie titlul primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Resident Evil insa nu mai stiu exact care. ori e Afterlife ori Retribution insa cred ca e primul

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rezident evil era dar nu stiu care parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resident Evil: Afterlife

| CoL00SaL a răspuns:

The Walking Dead.
Sper ca asta e!

| RobertGaming a răspuns:

Este The Walking Dead daca nu ma insel este cam singurul film care l-am vazut pe pro tv cu zombii. Funda?

| paula369 a răspuns:

Warm Bodies ii ceva de genu cu zombie si cu un avion dar nu stiu sigur daca e ceea ce cauti. Uita-te si la asta ca merita big grin