| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi afisul filmului Frozen 2? Dau funda

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Inca nu il poti gasi nicaieri pentru ca inca nu e anuntat oficial nimic in afara de faptul ca "o sa fie candva si Frozen 2". Daca gasesti afis pentru filmul Frozen 2 nu e oficial, e facut de fani.

| CuriousStuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, e anuntat ca o sa fie candva, nu se stie data lansarii si categoric inca nu se face publicitate pentru el. Deci nu are trailer sau afise.

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

Totusi se stie anul Https://www.wikidata.org/wiki/Q24733929 si
http://tvhappy.ro/......43534.html

| user924849874 a răspuns:

De obicei il redifuzeaza pe Disney sau cauta-l pe blogspot.com
P.S persoana dinaintea mea ti-a dat altceva, nu e Frozen2