| AkiseAru a întrebat:

Stiti niste anime-uri faine, ca HighSchool DxD, SAO, Fairy Tail, One Piece? Vreau sa simt iarasi sentimentul acela de anime epic :3

Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Gasesti aici anime-uri interesante :

https://myanimelist.net/animelist/AnimeLover6051?status=7

Ala este profilul meu de MAL, poti sa cauti acolo. Sper ca te-am ajutat!

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

Ohoho, ai vazut One Piece si Fairy Tail.
Apai uita-te la Boku no Hero Academia, Nanatsu No Taizai, Owari no Seraph, Kuroko no Basket, Bleach (sa cauti sa nu te uiti la fillere ca sunt inutile), One Punch Man, Hunter x Hunter (recomand, unul dintre cele mai bune anime-uri), Tokyo Ghoul, Mob Psycho 100... Si mai sunt dar cred ca iti ajung happy Bafta

| AkiseAru explică (pentru Tăpălagă_Sergiu_1999):

Aaa da, am vazut Tokyo Ghoul si OPM laughing Ms oricum o sa vad

| RaZzE1000 a răspuns:

Frate daca nu ai vazut Naruto trebuie sa-l vezi sau daca l-ai vazut revizionea-l. Un anime care ti.ar aduce aminte de copilarie (cred) ar fi Bakugan sau Beyblayd(sper ca am scris corect)Dar totusi un anime epic ar fi DEATHNOTE. Sper sa dai funda