| 6Anonim9 a întrebat:

Tata m-a rugat sa-l inscriu pe el si familia la "Ce spun romanii". Aia zic in reclama sa le trimit mail la " casting@protv.ro", dar nu scrie nicaieri ce informatii trebuie sa contina mail-ul.
Ma poate ajuta careva?
Scuze de categorie, n-am gasit una mai potrivita.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai ca un fel de sscrisoare, te prezinti pe tine si pe membrii familiei, adica nume, ocupatii, oras, cateva caracteristici despre fiecare si atasezi si cateva poze daca vrei.

| Anaandreea11 a răspuns:

Hey! Probabil trebuie sa scrii cateva lucruri despre membrii familiei care vor participa la concurs.