| qRazvII a întrebat:

happy
The Hobbit sau Lord of the Rings?
Dupa voi care trilologie este mai buna?

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Lord of the Rings categoric.

| Pricked a răspuns:

Lotr obv
S-au complicat mult cu The hobbit. Au scos 3 filme(fiecare durand 3 ore) dintr-o carticica de 300 pagini. Au si adaugat personaje, ca doar e mai misto asa.

| OnuOnulică a răspuns:

The Hobbit cu siguranțã!
Dar depinde foarte mult de gusturile fiecãruia.

| J0B0MAT a răspuns:

The lord of the rings e cea mai buna trilogie dintotdeauna.

| Eastwood a răspuns:

Salut, eu merg pe The Hobbit!
Actiune mai buna si povestea la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Godfather.

pentru cei mai sus? daca voua va place nu inseamna ca e seria perfecta pentru intreaga planeta inteligentilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups, am crezut ca preferata mea. Pai as alege oricand Stapanul Inelelor. mi-a placut destul de mult si Hobbitul dar nu se compara cu Stapanul Inelelor

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Atât de mult amintești de filmul ăsta, The Godfather, încât mi-am propus să îl vizionez și eu, zilele următoare. : ))
Totuși, zi-mi ceva, e mai bun decât A Bronx Tale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Sincer sa fiu nu am vazut A Bronx Tale. dar seria Godfather e foarte buna. ma mir ca nu ai vazut filmele pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine e Hobbitul e un tantalau care habar n-are sa aprecieze un Fantasy de calitate. Lord of the Rings matura cu Hobbit pe jos.

| nechiforboss a răspuns:

''Lord of the Rings'' e clar mai buna cel putin asta e parerea mea si cred ca si a multor altora!

| georgiMAFIA a răspuns:

The Hobbitwinking