| morfina13 a întrebat:

Tocmai am terminat de vizionat filmul "Inception" si mi-a placut foarte mult. Mi-ati putea recomanda si alte filme de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| 35zone a răspuns:

Tot psihologic- The others(2001), Shutter Island
Apropo, In time e un rahat de film, unul dintre cele mai proaste filme pe care le-am vazut. Mi-am pierdut timpul si banii degeaba la cinema.
Si inca un horror psihologic ok este The woman in black

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

In time
I am number four.

| WeaponGirl a răspuns:

L-am văzut si eu :P
Uite unu care mi-a placut mai mult, nu știu dacă l-ai văzut "In time", e super tare;)) http://www.filmeleonline.org/in-time-2011/