| Dony20 a întrebat:

Urmaresc de ceva timp pe Youtube emisiunea "in cautarea adevarului".
Am vazut intr-un episod o fata simpatica si as dori pentru propria curiozitate sa îi aflu numele sau Facebook-ul!
Cautati va rog episodul din 06.03. 2020 si veti vedea despre cine este vorba, numele de scena fiind Cosmina Paraschivescu!
Orice detaliu care ma poate ajuta dau funda!
Nu veniti cu comentarii fara rost!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E greu de aflat numele ei, poți găsi doar dacă intri pe pagina de Facebook/Instagram a emisiunii și să ai norocul de a întâlni pe cineva care o cunoaște (colegi, prieteni etc). Poate, chiar pe ea, cu vreun comentariu lăsat pe acolo...
Toti cei care au roluri principale/secundare in acel serial, au trecut printr-un casting. Sunt elevi, studenti sau oameni simpli cu talent, deci actorași amatori.

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Intreabrea e daca mai foloseste Facebook? thinking

| Liviu322 a răspuns:

Sa stii ca e buna