| MihaiG9192 a întrebat:

Va dati si voi cu opinia daca va rog? Noul film "Joker" din 2019, cei care l-ati vazut, ce senzatie ati avut la final? Mi se pare un film foarte psihologic... special sa implementeze povestea cuiva in capul nostru. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Clytia a răspuns:

L-am văzut și eu aseară... Filmul clar nu e pentru oricine. Are un mesaj puternic, care reflectă societatea în care trăim. E un film psihologic, trebuie analizat dincolo de esență și aparențe.
Joaquin Phoenix a jucat excepțional.
Mie personal mi-a plăcut și chiar plănuiesc să-l revăd.