| supremxxxoxo a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cum sa fac filme cu subtitrare in meniu DVD -VIDEO format. Deci ce ar trebui sa fac?
De obicei cand fac filme-Iau filmul si subtitrarea -il bag in Freemake si il convertesc in avi dar ii bag si subtitrarea permanenta-dupa care il fac dvd-video-burn...
Vreau sa stiu cum pot sa bag titrarea in film, s-o activez din meniu, ca la filmele originale. Ce program ar trebui sa folosesc si cum sa lucrez in el?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Uite am un tutorial.Vezi dacă te ajută la ce vrei tu să faci:
http://www.videotutorial.ro/? p=8111

| supremxxxoxo explică (pentru onasis1961):

Multumesc, dar nu ma baga la nici un tutorial despre cum sa faci filme, ma baga la pagina oficiala.

| onasis1961 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Păi scrie la link şi p=8111

| supremxxxoxo explică (pentru onasis1961):

Multumesc si mi-am dat seama de link imediat dupa ce ti-am scris prima oara/dar nu prea ajuta. Crezi ca powerdirector este bun de facut filme?